lipro_epapieros_design

Masz pojemnik zapasowy? Z nim Twój e-papieros zawsze gotowy do użycia

Jak to zrobić, by elektroniczny papieros był gotowy do użycia zawsze wtedy, gdy masz ochotę na zaciągnięcie się smakową chmurką? By e-liquid nie skończył się w najmniej odpowiednim momencie, miej ze sobą pojemnik zapasowy. E-papieros – co jeszcze musisz o nim wiedzieć?

Poznaj budowę e-papierosa – co jest w nim wymienne?

Elektroniczny papieros to rodzaj inhalatora. Jak każde urządzenie elektroniczne ma elementy, które ulegają zużyciu lub są wymienne. Sposób wymiany eksploatowanych elementów zależy oczywiście od budowy urządzenia. Wśród e-papierosów wyróżniamy takie jak:

  • clearomizer górnogrzałkowy – grzałka jest umieszczona w górnej części inhalatora. E-papieros tego typu napełniasz płynem poprzez odkręcenie ustnika (od góry) i nalanie liquidu po ściance do środka. Grzałkę wymienisz, odkręcając dolny pierścień i wykręcając ją z korpusu. W przypadku tego rodzaju e-papierosa pamiętaj, że gdy poziom liquidu jest niski, to musisz urządzenie trochę przechylić, by płyn dotarł na grzałkę, gdyż płyn jest na dole, a grzałka na górze,
  • clearomizer dolnogrzałkowy – grzałka jest zlokalizowana na dole zbiornika z liquidem. W takim urządzeniu płyn cały czas podawany jest na grzałkę. Zespół grzewczy, jak i liquid w tym e-papierosie wymienisz od dołu. Chmurka tworzona przez clearomizer jest chłodniejsza od tej, która wydobywa się z górnogrzałkowego odpowiednika,
  • clearomizer z podwójną dolną grzałką – ma podwójny zespół grzewczy zlokalizowany na dole zbiorniczka z liquidem. Napełnisz go od dołu. Grzałkę wymienia się również od dołu. Ten rodzaj e-papierosa zapewnia stałe podawanie płynu smakowego na grzałkę, dzięki temu emitowana mgiełka jest ciepła i ma bogaty smak.

Musisz pamiętać o systematycznym czyszczeniu e-papierosa zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do urządzenia. Wpływa to nie tylko na żywotność elektronicznego papierosa, ale także na wrażenia smakowe np. gdy masz w zbiorniczku liquid pomarańczowy, a chcesz wlać nowy płyn o smaku truskawkowym. Zmieszane smaki mogą Ci nie posmakować, gdy nuta dotychczasowego liquidu zdominuje odczucia smakowe nowej mieszanki.

Jak być gotowym na wszystko?

Lubisz inhalować się smakową chmurką w czasie pracy? Wychodzisz na dłużej z domu i chcesz, by e-papieros był zawsze gotowy do użycia? Kup pojemnik zapasowy. E papieros zasilany jest akumulatorkiem (baterią litowo-jonową), a zatem warto kupić także zapasową baterię. Oczywiście musisz pamiętać, by ją ładować, a do tego wlewać na bieżąco płyn do pojemnika zapasowego. Epapieros będzie przygotowany do palenia zawsze, gdy masz na to ochotę, bez względu na to czy korzystasz z niego rzadko, czy często.

Nowy pojemnik zapasowy – epapieros zyska inny design

Szybko nudzi Ci się wygląd codziennych przedmiotów? Elektroniczny papieros też może zmieniać swój wygląd, tak jak chcesz. Na rynku dostępne są designerskie pojemniki zapasowe. E papieros staje się dzięki nim ozdobą taką, jaką chcesz. Oczywiście każde urządzenie ma ograniczony zakres wymiennych pojemników, więc kupując e-papierosa zobacz jakie gadżety do niego proponuje rynek. Wapuj i jednocześnie wyróżniaj designerskim e-papierosem!

Fot. artykułu – Innokin.com

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email