lipro_targi_stacja-paliw-2019_1_900x600

Odwiedź nas na targach Stacja Paliw 2019

LIPRO e-Liquid Production ma przyjemność już drugi rok z rzędu zaprosić na Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019. W dniach 13-15 maja w Warszawie odbędzie się XXVI edycja tego wydarzenia, organizowana przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2019 to największe w skali kraju i jedno z czołowych w Europie wydarzenie dedykowane dynamicznie rozwijającej się branży paliwowej. Targi o ponad 25-letniej historii co roku skupiają zarówno międzynarodowe koncerny, jak i czołowe firmy z lokalnego rynku. Wystawcy z całego globu gwarantują bogatą ofertę rozwiązań technicznych i biznesowych z szeroko pojętej infrastruktury stacyjnej oraz branż pokrewnych. Gościom odwiedzającym ekspozycję pozwala to na poznanie najnowszych trendów rynku paliwowego.

Obecność LIPRO e-Liquid Production podczas tego 3-dniowego wydarzenia nie jest przypadkowa. Jako czołowy polski producent płynów do elektronicznych papierosów, posiada on w swojej ofercie rozwiązania stworzone z myślą o stacjach paliw, które w pełni spełniają oczekiwania właścicieli, franczyzobiorców, a także samych klientów.

– „Podczas targów Stacja Paliw 2019 zaprezentujemy wszystkim odwiedzającym produkty będące wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia w produkcji e-liquidów oraz wysokiej klasy zaplecza technicznego, na które składa się nowoczesna linia produkcyjna i własne laboratorium badawcze. Nasze płyny wyróżnia przede wszystkim wysoka wydajność przy jednoczesnym utrzymaniu idealnego smaku. Każdy zainteresowany będzie mógł się osobiście o tym przekonać na dedykowanym stanowisku testowym.” – mówiJustyna Lipowicz, prezes LIPRO e-Liquid Production.

E-liquidy dla stacji paliw są dystrybuowane w kompaktowych ekspozytorach, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca na ladzie i jednocześnie przykuwają wzrok kupujących. Gama produktów, które są przeznaczone dla tych punktów sprzedaży, zawiera wyłącznie najlepsze, sprawdzone warianty smakowe.

Podmioty zainteresowane nawiązaniem współpracy podczas XXVI Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2019 – zarówno w zakresie dystrybucji, sprzedaży, jak i produkcji OEM dla marki własnej – mogą liczyć na bogate pakiety korzyści. Przez wszystkie 3 dni trwania wydarzenia otrzymają one nie tylko atrakcyjne warunki handlowe, ale również komplet materiałów informacyjnych dla siebie oraz swoich pracowników. Firmy, które nigdy wcześniej nie miały płynów do elektronicznych papierosów w swoim asortymencie, mają dodatkowo zapewnione bezpłatne przeszkolenie personelu wraz z audytem pomagającym w efektywnym zagospodarowaniu zakasowej strefy sprzedaży.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana nowa marka w portfolio producenta – PRO1. Będzie to całkowicie nowa gama produktów, a pierwsze zamówienia będzie można złożyć bezpośrednio na stoisku.

Do zobaczenia na stoisku LIPRO e-Liquid Production podczas Targów Stacja Paliw 2019!

Udostępnij ten wpis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email